A cóż jest lepszego, niż zamknięcie się w domu i nadrabianie nieogranych tytułów? (Oczywiście jest to żart)

A tak na serio, to korzystajcie z lata w każdej możliwej chwili 🙂

Szkoły zamknięte, wakacje się rozpoczęły, podobnie jak jak lato – to może oznaczać tylko jedno. Kolejną sezonową wyprzedaż fundowaną nam przez Steama.


Letnia Wyprzedaż Steam 2023 – ile będzie trwać?

Letnia Wyprzedaż Steam 2023 potrwa od 29 czerwca do 13 lipca 2023. Daje to aż dwa tygodnie na przebieranie wśród tysięcy przecenionych tytułów, które będzie można zakupić w naprawdę atrakcyjnych cenach. Całość standardowo będzie trwać do godziny 19:00 do dnia 13 lipca.


Czy będą karty kolekcjonerskie?

Tak, karty kolekcjonerskie będą dostępne do zebrania i wytworzenia odznaki. Tak jak w zeszłorocznej Letniej Wyprzedaży, tak w tym roku kupując gry, mamy szansę na otrzymanie karty kolekcjonerskiej. O dziwo w Wiosennej Wyprzedaży kart tych nie było (czyżbyśmy się ograniczali tylko do lata?). Cena na rynku raczej nie uległa zmianie i oscyluje ona w granicach 0,17zł za sztukę.

Pamiętajcie, żeby po zebraniu kompletu kart wytworzyć odznakę! Niewykorzystane lub niesprzedane karty przepadają z dniem zakończenia wyprzedaży (czyli 13 lipca).


Darmowe naklejki

Wchodząc na stronę główną sklepu i schodząc do sekcji „Przeglądaj Według Kategorii” możecie odebrać jedną naklejkę do czatu każdego dnia. Po prostu wybieracie dany gatunek gry, a dalej otrzymacie informację o możliwości odbioru takowej naklejki.


Uwaga na portfele

Wyprzedaż to świetna okazja na uzupełnienie tytułów, na których przecenienie wyczekujemy miesiącami. Ale przy tym należy uważać na to, ile przeznaczamy w tym celu, gdyż naprawdę łatwo popaść w szał zakupowy. Pamiętajcie, aby kontrolować swoje wydatki i trzymać rękę na pulsie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *